جراحی بینی

بهترین جراحی بینی

لیفت ابرو - دکتر زهرا خسروی در شیراز

لیفت ابرو در شیراز

لیفت ابرو - دکتر زهرا خسروی در شیراز

آیا می دانستید که ابرو ها نیز می توانند نقش مهمی در افزایش زیبایی چهره شما داشته باشند ؟ می دانید که درشت تر دیده شدن چشم . کشیده تر شدن ابرو ها همراه با چشم ها می تواند جلوه ای فوق العاده به چهره شما عزیزان ببخشد ؟ اگر شما به دنبال یک تکنیک هستید ، تا با آن چین و چروک های اطراف چشم های تان را از بین ببرد و فرم چشم و ابرو های خود را زیبا تر کنید ، قطعا کاندیدای مناسبی برای لیفت ابرو در شیراز خواهید بود. کسب اطلاعات دقیق و کامل از این پروسه زیبایی با مراجعه به بهترین پزشک در شیراز دکتر زهرا خسروی امکان پذیر بوده ، در نتیجه بعد از مطالعه مطلب زیر می توانید با آگاهی بیشتری برای این پروسه زیبایی اقدام کنید.

 

لیفت ابرو - دکتر زهرا خسروی در شیراز

 

آیا با پروسه لیفت ابرو در شیراز آشنا هستید ؟

همانند دیگر روش های زیبایی موجود ، این تکنیک نیز  یکی از متد های زیبایی بسیار پر طرفدار میان اغلب افراد می باشد ، که طی آن ابرو های زیبا جویان به سمت بالا کشیده خواهد شد. با بکارگیری از این پروسه زیبایی در واقع زیبا جویان یک تیر و چند نشان را هدف خود قرار خواهند داد. زیرا هر گونه چین و چروک موجود در اطراف چشم ها ، ابرو و پیشانی نیز از بین می رود ، چشم ها کشیده تر می شود که با بالا رفتن ابرو ها هارمونی فوق العاده ای را به چهره می بخشد. لازم به ذکر می باشد که اگر شما ابرو هایی نامتقارن دارید ، این تکنیک می تواند در اصلاح آن نیز به شما کمک اساسی بکند.

مزایای لیفت ابرو ها چیست ؟

اصلاح عدم تقارن ابرو ها : برخی از افراد به طور مادر زادی یا بر اثر بروز حادثه ای ، دچار ناقرینگی ابرو ها می شوند. این عارضه فرم نامناسبی به ابرو ها بخشیده و سبب کاهش زیبایی چهره افراد می شود. در نتیجه افراد می توانند با این روش سبب ایجاد تقارن در فرم ابرو های خود شوند.

پتوز ابرو : اختلالات بسیاری می تواند در بروز پتوز ابرو ها موثر باشد ، که با استفاده از پروسه لیفت ابرو در شیراز می توان آن را بهبود بخشید.

بهبود و رفع چین و چروک : چین و چروک های موجود در اطراف ابرو ها و چشم ها بسیار در افزایش سن و کاهش شادابی چهره افراد تاثیر می گذارد. با بالا رفتن ابرو ها توسط این پروسه جراحی زیبایی می توان هرگونه چین و چروک موجود را از بین برد و سبب افزایش زیبایی ظاهر شد.

رفع افتادگی ابرو : اغلب افرادی که تحت این پروسه جراحی قرار می گیرند ، با هدف رفع افتادگی ابرو ها به پزشک مراجعه می کنند. چرا که در پی این افتادگی علاوه بر کاهش زیبایی چهره ، دید افراد نیز دچار مشکل خواهد شد. در نتیجه تنها راه کار موثر در درمان و بهبود زیبایی ظاهر پروسه لیفت ابرو در شیراز می باشد.

تکنیک جراحی لیفت ابرو ها چگونه انجام می شود ؟

به طور کلی جراح خوب در شیراز دکتر خسروی با توجه به شرایط زیبا جویان ، پروسه لیفت ابرو در شیراز را با در نظر گرفتن بیهوشی عمومی یا بی حسی های موضعی آغاز می کند. در این پروسه زیبایی ابتدا پوست صورت بخصوص اطراف چشم ها ، ابرو و پیشانی توسط جراح به خوبی پاکسازی و ضد عفونی می شود. سپس برش های لازم در پیشانی به فواصل دو سانتی متر از یکدیگر در محل رویش مو ها ایجاد خواهند شد. در مرحله بعدی پزشک با بکار گیری از یک دستگاه مخصوص که به ان آندوسکوپ گفته می شود پروسه جراحی را آغاز می کند. با وجود یک دوربین بسیار کوچک به همراه یک لامپ ، این ابزار از طریق برش های ایجاد شده وارد لایه های زیرین پوست در محل مورد نظر می شود. علت بکارگیری از آندوسکوپ طی این پروسه مشاهده عضلات داخل پیشانی بوده تا جراح بتواند با تسلط بالایی تغییرات لازم را بر روی عضلات افتاده و شل اعلام نماید. پس از اعمال تغییرات لازم و اتمام پروسه جراحی آندوسکوپیک ابرو ، جراح با روش های بخصوص و مناسبی محل برش ها را با استفاده از بخیه می بندد.

 

لیفت ابرو در شیراز - دکتر زهرا خسروی

 

آیا  می توان جراحی همزمان بلفاروپلاستی و لیفت ابرو انجام داد ؟

از جانب پزشک حاذق و ماهر توصیه می شود که افراد در ابتدا پروسه لیفت اندوسکوپیک ابرو را انجام دهند ، سپس در صورت عدم بهبود موقعیت پلک ها به جراحی پلک در شیراز اقدام کنند. زیرا در صورت انجام هر دو این تکنیک ها به صورت همزمان ، ممکن است افراد با ریسک بالا و خطرناکی رو به رو شوند که از قبیل آن ها می توان به باز ماندن چشم ها به هنگام خواب نیز اشاره کرد.

آیا لیفت اندوسکوپیک ابرو ها عوارضی را به همراه دارد ؟

جالب است بدانید که عوارضی که ممکن است طی این پروسه زیبایی با آن رو به رو شوید ، به مهارت و تجربه بالای جراح بستگی  دارد. از دیگر موارد تاثیر گذار بر روی بروز عارضه های جانبی عدم رعایت مراقبت های بعد از لیفت ابرو می باشد. در نتیجه بسیار توصیه می شود تا زمان کافی را برای انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو در شیراز دکتر خسروی در نظر داشته باشید و پس از جراحی مراقبت های لازم را به خوبی و با دقت بسیار بالایی رعایت کند. اما در صورت عدم توجه به موارد توصیه شده ممکن است شما زیبا جویان عزیز با عوارضی که در ادامه به ان ها اشاره می کنیم مبتلا شوید.

 • عفونت محل برش ها
 • خونریزی محل جراحی
 • ریزش مو در محل برش پوست
 • عدم تقارن میان ابرو ها بعد از لیفت
 • احساس درد بسیار زیاد در اطراف برش ها
 • کشیدگی پوست پیشانی و اطراف ابرو ها
 • بروز حساسیت نسبت به دارو های بیهوشی
 • بروز تورم و کبودی بسیار زیاد در اطراف چشم ها و ابرو

اقدامات مراقبتی بعد از لیفت آندوسکوپیک ابرو

با توجه به تهاجم بسیار کمی که همراه با این پروسه زیبایی وجود دارد ، بهتر است تا زیبا جویان پس از انجام آن مراقبت های لازم را به خوبی و با دقت بالایی رعایت نمایند. در واقع انجام دقیق و درست این موارد می تواند دوره نقاهت را کوتاه کند و در دست یابی زیبا جو به نتیجه ای عالی تاثیرات بی نظیری بگذارد. از جمله این موارد که در بهبود زخم ها و محل برش ها نقش اساسی دارند ، می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد.

 1. تا دو ماه بعد از جراحی هرگز مو های خود را رنگ نکنید.
 2. از استحمام بپرهیزید و تا بهبودی کامل مانع از بر خورد آب به محل جراحی شده شوید.
 3. در صورت وجود التهاب و تورم بسیار زیاد ، بهتر است از کمپرس های سرد استفاده کنید.
 4. محافظت از پانسمان در واقع حفاظت از زخم ها ایجاد شده طی لیفت اندوسکوپیک ابرو می باشد.
 5. بهتر است برای افزایش سیستم ایمنی بدنتان تا بهبودی کامل از مصرف سیگار و دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل بپرهیزید.
 6. جراح خوب لیفت ابرو در شیراز دکتر زهرا خسروی برای رفع تمامی برش ها و محل اسکار ، پماد و دارو های بخصوصی را تجویز خواهد کرد ، بنابراین تا زمان بهبودی کامل از این دارو ها و پماد ها به صورت مرتب استفاده کنید.

 

جراحی لیفت ابرو با تکنیک باز

در عمل به روش باز، جراح یک برش عرضی روی پیشانی ایجاد می‌کند که از یک طرف پیشانی آغاز شده و تا طرف دیگر آن امتداد می‌یابد. این برش معمولاً نزدیک به خط رویش مو یا روی یکی از چین‌های پیشانی قرار می‌گیرد. با ایجاد این برش، پوست و لایه‌های زیرین آن جدا می‌شوند. سپس، جراح ماهیچه‌های شل و ضعیف و همچنین چربی‌های اضافی را برداشته و پوست اضافی را حذف می‌کند. پس از آن، پوست باقی‌مانده به سمت پایین کشیده می‌شود و پوست بالای ابرو در موقعیت جدید بخیه زده می‌شود. قابل ذکر است که این نوع جراحی ، با عناوین لیفت کلاسیک ، تریکوفیتیک و کرونال نیز شناخته می‌شود.

آیا نتایج حاصل از لیفت ابرو ماندگاری دارد؟

وقتی این نوع جراحی زیبایی توسط یک جراح ماهر انجام شود ، نتایج آن برای سال‌ها باقی خواهد ماند. با این حال ، روند طبیعی پیری اجتناب‌ناپذیر است و با گذشت زمان و تأثیر جاذبه، بافت‌های پیشانی دوباره دچار افتادگی خواهند شد. برای حفظ بهترین نتایج ، سبک زندگی سالم اهمیت زیادی دارد. استفاده روزانه از کرم ضد آفتاب ، تغذیه با رژیم غذایی غنی از مواد مغذی و ویتامین‌ها و عدم مصرف سیگار می‌تواند به حفظ سلامت بدن و ظاهر پوست کمک کند.
اگر اثرات پیری در ناحیه پیشانی برای شما آزاردهنده است و بر ظاهر و اعتماد به نفستان تأثیر می‌گذارد ، توصیه می‌شود برای مشاوره حضوری با دکتر زهرا خسروی ، جراح زیبایی بینی و صورت در شیراز، با کلینیک ایشان تماس بگیرید.

هزینه جراحی لیفت ابرو چقدر است ؟

هزینه عمل لیفت ابروها و پیشانی ممکن است بسته به عوامل مختلف، متفاوت باشد. این عوامل شامل : نوع روش مورد استفاده ، محل انجام جراحی ، تخصص و تجربه پزشک ، هزینه‌های مربوط به کلینیک و تجهیزات ، هزینه‌های آزمایش‌ها و بررسی‌های قبل از جراحی ، هزینه خرید داروها و مراقبت‌های پس از عمل و غیره می‌باشد.
به طور کلی ، هزینه این نوع جراحی زیبایی در برخی کشورها و مناطق می‌تواند از چند میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان یا حتی بیشتر متغیر باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر و شفاف ‌تر، پیشنهاد می شود با جراح پلاستیک خود مشورت کنید تا تخمینی از هزینه جراحی لیفت پیشانی و ابرو براساس شرایط خاص شما و جزئیات جراحی دریافت کنید.

اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات