جراحی بینی

بهترین جراحی بینی

بهترین جراح بینی شیراز - دکتر زهرا خسروی

جراح بینی شیراز

بهترین جراح بینی شیراز - دکتر زهرا خسروی

زمان بسیار زیادی است که چهره افراد مشهور را از هر لحاظ مورد بررسی قرار داده ام ، اما آنچه که در چهره آن ها بسیار خود نمایی می کرد ، بینی آن ها بود. اغلب این افراد تحت جراحی بینی در شیراز قرار گرفته بودند ، در نتیجه اشتیاق من نیز برای عمل بینی و برای دست یابی به چهره ای زیبا افزایش یافت. اما آنچه که بسیار حائز اهمیت بود مراجعه به پزشک با تجربه بود. در جست و جوی دست یابی به پزشک این افراد با جراحان ماهر دیگری آشنا شدم و اطلاعات بسیار زیادی را در این زمینه کسب کردم ، شاید شما یکی از کاندیدای رینوپلاستی باشید اما از ویژگی های یک جراح بینی شیراز خوب دکتر زهرا خسروی اطلاعاتی در اختیار نداشته باشید و حتی ندانید که این موارد چقدر می تواند بر روند جراحی شما تاثیر مثبت بگذارد.

بهترین جراح بینی شیراز - دکتر زهرا خسروی

فاکتور های مهم را در انتخاب جراح بینی شیراز در نظر داشته باشید !

مهارت کافی جراح رینوپلاستی

جالب است بدانید که جراح این پروسه زیبایی را تنها با دو تکنیک باز یا بسته انجام خواهد داد ، با توجه به آن که علم پزشکی هر روز در حال پیشرفت و تغییر می باشد ، جراح با مهارت بالا می داند که برای دست یابی به نتایج بهتر لازم است تا اطلاعات کافی و بروز را از تغییر و تحولات داشته باشد ، تا بتواند فرآیند رینوپلاستی را با نتیجه ای عالی به پایان برساند. بنابراین پیشرفت های موجود در روش های باز یا بسته را نیز باید در نظر داشته باشد.

علم زیبا شناختی

توجه داشته باشید که جراح بینی شیراز با تجربه دکتر زهرا خسروی باید در کنار تخصصی که دارد ، اطلاعات کافی از علم زیبا شناختی داشته باشد. در واقع تنها انتخاب تکنیک جراحی ملاک نبوده و انتخاب بهترین فرم بینی و مناسب با ظاهر زیبا جویان از مهم ترین مواردی است که هدف اصلی افراد را مشخص می کند. یک پزشک با وجود علم زیبا شناختی در این مواقع تمامی جوانب صورت بیمار را بررسی می کند و بهترین فرم بینی را به نسبت دیگر اعضای صورت بر می گزیند تا هارمونی مناسب در چهره افراد ایجاد شود. برای مثال پزشکی که اطلاعات کافی از دانش زیبا شناختی دارد ، می داند که بینی های گوشتی هرگز کاندیدای مناسبی برای فرم فانتزی نمی باشند. حتی بینی های استخوانی به علت ویژگی های موجود در ساختار استخوانی شان همواره بهترین گزینه برای اعمال هر گونه تغییر بوده که نتیجه حاصل از آن بسیار دلنشین خواهد بود. همچنین یک جراح بینی با دانش بالا از علم زیبا شناختی می داند ، کدام فرم از بینی برای بانوان و کدام فرم از بینی برای آقایان مناسب است.

 

جراح بینی شیراز - دکتر زهرا خسروی

 

سوابق تحصیلی و برد تخصصی

لازم است پزشکی که برای عمل بینی به ان مراجعه می کنید ، دارای تخصص لازم در زمینه گوش و حلق و بینی باشد ، یا یک جراح پلاستیک و زیبایی باشد. دارا بودن مدارک تخصصی از دانشگاه های معتبر این اطمینان را به زیبا جویان می دهد که در انتها به نتیجه ای خارق العاده از رینوپلاستی خود دست یابند.

صبر و حوصله پزشک

از ویژگی های مثبت و عالی که یک جراح بینی شیراز خوب دکتر زهرا خسروی می تواند از آن بر خوردار باشد ، دقت بالا  در کنار صبر و حوصله فراوان است ، که این اطمینان را به افراد می دهد تا با خیالی آسوده بینی خود را به دست جراح بسپارند ، البته این صبوری هر گونه استرس و فشار همراه با جراحی را نیز کاهش خواهد داد و فرایند رینوپلاستی را برای افراد آسان خواهد کرد.

تعهد اخلاقی

زمانی که سلامت و تنفس زیبا جویان اولویت جراح باشد ، می توان گفت که تعهد اخلاقی ایشان بسیار سوتودنی است. در واقع هیچگاه نباید مسائل کاری و مالی نسبت به سلامت بیمار در اولویت باشد.

تشخیص درست

تمایل افراد برای جراحی زیبایی بینی با دیگری متفاوت است ، ساختار بینی و ویژگی های آن نیز در همه افراد یکسان نیست ، بنابراین جراح بینی شیراز باتجربه دکتر خسروی باید درک بالایی از تشخیص درست را داشته باشد. در این مواقع پزشک با در نظر گرفتن اصول اولیه عمل بینی و با توجه فراوان به تنفس زیبا جویان بهترین روش را نیز انتخاب خواهد کرد.

✔ عمل زیبایی بینی تحت نظر جراح گوش حلق و بینی در شیراز دکتر خسروی

عدم انتخاب جراح بینی شیراز خوب چه عواقبی را به همراه دارد ؟

  1. ایجاد شکل نا مطلوب و ظاهری نا خوش آیند برای زیبا جو
  2. تغییر رنگ پوست بینی و اطراف آن
  3. ابتلای افراد به عفونت در دوره نقاهت
  4. خطرات همراه با بیهوشی
  5. باقی ماندن محل برش ها و بخیه ها
  6. غیر طبیعی بودن فرم بینی افراد
  7. بروز سپتوم در دیواره جدا کننده سوراخ های بینی
  8. افزایش نیاز افراد به انجام جراحی بینی ترمیمی در شیراز
  9. عدم تنفس آسان با بینی و کمک از دهان به هنگام تنفس

جراحی بینی با دکتر حاذق همراه با مزایای فوق العاده !

مشکلات موجود بر روی ظاهر بینی و عدم تنفس آسان با بینی ارتباط مستقیمی با کاهش اعتماد بنفس در زیبا جویان خواهد داشت ، که در این مواقع برای جراحی بینی اقدام خواهند کرد. در نتیجه با وجود یک جراح بینی شیراز خوب و ماهر دکتر زهرا خسروی می توان با عمل بینی فرم بینی را تغییر داد و اقداماتی را به منظور بهبود تنفس افراد انجام داد.  همچنین جراحی بینی در برخی افراد با حساسیت بسیار بالایی همراه است ، همانند برخی بازیگران و افراد مشهور که به واسطه شغلی که دارند حساسیت آن ها در رسیدن به یک نتیجه فوق العاده زیبا بسیار بالا است. به همین منظور یکی از مزایای انتخاب جراح بینی خوب افزایش موفقیت شغلی و اعتماد بنفس در این دسته زیبا جویان می باشد. گاهی اوقات ممکن است علاوه بر مشکلات ظاهری ، افراد به عارضه هایی همچون پولیپ بینی ، انحراف بینی و موارد دیگر نیز مبتلا باشند که در پی آن تمایل دارند که با یک بار جراحی تغییراتی نیز در ساختار بینی آن ها ایجاد شود. در این مواقع جراح بینی خوب دکتر خسروی علاوه بر بهبود مشکلات تنفسی بیماران ، تغییراتی را به منظور افزایش زیبایی ظاهر بینی افراد انجام خواهد داد.

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

ممکن است شما عزیزان نیز با ویژگی های بینی استخوانی آشنا باشید و با توجه به بازگو کردن این ویژگی ها تصور کنید که یک پروسه درمانی و زیبایی آسان بوده و جراح می تواند به راحتی هرگونه تغییرات لازم را به راحتی اعمال نماید. بله تا حدودی این موارد درست هستند ، اما مهارت بالای یک جراح بینی شیراز خوب نشان دهنده پروسه فوق العاده جراحی بینی استخوانی در شیراز می باشد. در نتیجه تفاوتی ندارد که نوع بینی شما گوشتی است یا استخوانی در هر صورت تنها هنر دستان جراح نشان دهنده نتیجه نهایی می باشد. اغلب افراد با بینی های استخوانی نیازمند یک تکنیک درمانی موثر برای اصلاح فرم استخوان بینی می باشند چراکه ایرادات اصلی که در ظاهر این افراد به وجود آمده است ناشی از انحراف و بزرگی بیش از حد استخوان می باشد که نیازمند تراشیدن یا شکست استخوان برای اصلاح فرم آن است و تنها جراحی که تجربه بالایی در این زمینه دارد می تواند هارمونی مورد نیاز چهره این دسته افراد را ایجاد کند.

👃🏻 قبل و بعد جراحی زیبایی بینی تحت نظر دکتر خسروی در شیراز

جلسات مشاوره قبل از جراحی بینی چه اهمیتی دارد ؟

پیش از آن که تحت عمل زیبایی بینی قرار بگیرید ، جلسات مشاوره از جانب جراح بینی شیراز برای شما عزیزان تعیین می شود ، طی این پروسه پزشک اقدامات مراقبتی را نیز به شما توصیه خواهد کرد که رعایت تمامی این موارد می تواند در پروسه رینوپلاستی شما تاثیر فوق العاده ای بگذارد ، در نتیجه در صورتی که توجه کافی به این دسته موارد نشود ، جراحی با اختلال مواجه خواهد شد . همچنین جراح در این مواقع از شما می خواهد تا آزمایشات و عکس هایی را از ساختار بینی خود تهیه کنید ، در واقع با وجود این موارد جراح بهترین فرم بینی را برای شما در نظر داشته و هر گونه عارضه و اختلال تنفسی را در نظر می گیرد ، تا طی عمل بینی تمامی آن را بهبود بخشد. اگر تصور می کنید مراجعه به پزشک کار بیهوده ای است باید بدانید که تصوری اشتباه دارید ، زیرا هر آنچه که تحت کنترل جراح باشد خیال شما را از هر آنچه که بعد از رینوپلاستی با ان مواجه خواهید شد راحت می کند. در نتیجه مرتبا به پزشک در زمان های تعیین شده مراجعه کنید و هیچگاه اقدامات توصیه شده را پشت گوش نندازید ، بی شک با انجام تمامی این موارد به نتیجه ای بی نظیر از پروسه رینوپلاستی خود نیز دست خواهید یافت. لازم به ذکر می باشد که عدم توجه به این توصیه ها می تواند در مواقع جراحی مشکلاتی را برای شما به وجود آورد و با توجه به عدم آگاهی کامل جراح از وضعیت شما کنترل عارضه از دسترس پزشک خارج باشد ، هر چند بروز مشکلات این چنینی بسیار نادر بوده و همواره یک جراح بینی شیراز با تجربه و ماهر دکتر خسروی کنترل تمامی امور طی عمل بینی را در دست دارد.

نقش و تاثیر جراح بینی در حین پروسه جراحی

برای کسب نتایج مطلوب از رینوپلاستی ، بدون وقوع هرگونه مشکل در حین و پس از پروسیجر ، انتخاب یک متخصص ماهر و با تجربه یک نکته کلیدی و مهم است ؛ زیرا شما تماما خود را به دستان جراح می سپارید ، تا خالق یک اثر دائمی بر روی چهره شما باشد. در نتیجه یک جراح بینی خوب ، در نوع تصمیم گیری و انتخابات زیبا جو و یا حتی احساسات اعتماد به نفس فرد تاثیر گذار خواهد بود.

در وهله اول پزشک معالج می بایست وجدان کاری داشته و تمام اتفاقات و احتمالات را با صداقت کامل برای بیمار بازگو نماید و در صورت مناسب نبودن فرد برای عمل مورد نظر و یا نوع جراحی انتخابی ، با صرف نظر از مادیات ، او را منصرف و یا از انجام آن ممانعت. جراح بینی شیراز دکتر زهرا خسروی انجام دهنده تکنیک های اصلاحی در حین عمل می باشد ، در نتیجه به بیانی دیگر سرنوشت این جراحی و سلامتی فرد به دست ایشان خواهد بود. به همین علل می بایست در انتخاب جراح بینی خود دقت زیادی داشته باشید ، تا علاوه بر کسب نتایج مطلوب ، تنفس شما نیز بهبود یابد. همچنین گاهی در حین پروسه متخصص با شرایط غیر قابل پیش بینی روبرو می گردد ، توانایی کنترل و مدیریت بحران و اعمال بهترین تکنیک ها در چنین شرایطی بدون بروز خطا و مشکل ، تنها هنری است که به دست یک جراح بینی خوب انجام می شود. رسیدگی به موقع با وقوع مشکل و اعمال بهترین فرایند ها با در نظر گرفتن استاندار ها و خواستار واقع بینانه زیبا جویان ، سبب سپری نمودن یک دوره نقاهت راحت و با حداقلی عوارض در کنار تسریع روند بهبودی می گردد.

چه کسی بهترین جراح بینی فانتزی است ؟

پروسه رینوپلاستی شامل اعمال تغییرات در ساختار استخوانی و همچنین بافت بینی می باشد. در نتیجه لازم است تا این تغییرات توسط یک فرد حاذق و با تجربه انجام شوند. روند جراحی دارای پیچیدگی های مختص به خود بوده که در فرم بینی های فانتزی یا عروسکی دو چندان می شود. چراکه جراح بینی شیراز خوب برای اعمال تغییرات با ظرافت بسیار بالا همراه با قوس بسیار زیاد و باریک شدن استخوان و کوچک کردن ساختار کلی بینی  و غیره باید اصلاحاتی را انجام دهد که در فرم بینی های نیمه فانتزی و طبیعی این موارد به کار گرفته نمی شود و در صورت اعمال آن ها بسیار جزئی و نچرال خواهند بود. توجه داشته باشید که این روش برای تمامی افراد با هر نوع بینی نتایج خوب و مطلوبی را به همراه ندارد ، همچنین هر پزشکی نمی تواند این فرم از بینی را برای زیبا جو خلق کند. تنها یک جراح بینی باتجربه می تواند بدون آن که افراد دچار مشکلات تنفسی شوند فرم عروسکی را برای آن ها خلق کند.

👃🏻 بلافاصله بعد از برداشت گچ بینی ، دکتر زهرا خسروی بهترین جراح بینی شیراز

مشاهده نمونه عکس و فیلم های جراحی بینی جراح چه اهمیتی دارد؟

آنچه که شما باید با مشاهده عکس و فیلم های جراح بینی شیراز بدانید نتیجه نهایی رینوپلاستی است.نمونه کارهای جراحی بینی معمولاً شامل تغییر اندازه، شکل یا ساختار بینی است، که در ادامه به اهمیت مشاهده آن ها خواهیم پرداخت.

کاهش حجم بینی افراد: در این نوع جراحی زیبایی بینی، جراح در ابتدا اقدام به کاهش حجم بینی زیبا جویان می‌کند. این ممکن است شامل کاهش اندازه ستون بینی، نوک بینی یا ناحیه‌های دیگر بافت بینی باشد. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که کاهش حجم کلی بینی برای تان حائز اهمیت است می توانید با مشاهده نمونه کارهای پزشک نمونه کار های ایشان را با توجه به خواسته خود بررسی کنید.

تغییر شکل نوک بینی: برخی از افراد تمایل دارند که شکل نوک بینی آن‌ها تغییر کند، مثلاً از نوک بینی بزرگ به نوک بینی کوچکتر دست یابند. اغلب افراد نوک بینی پهن یا افتاده دارند که بر زیبایی ظاهری آن ها تاثیرات نا مطلوبی دارد. به همین منظور کوچک تر شدن ساختار نوک بینی و همچنین رو به بالا بودن آن بسیار مهم می باشد.

رفع انحراف بینی: در افرادی که بینی آن‌ها انحراف دارد و مشکلات تنفسی ایجاد می‌کند، جراح به رفع این انحراف می‌پردازد که علاوه بر بهبود مشکلات تنفسی باید استخوان منحرف شده در محل دقیق خود قرار گیرد. با مشاهده نمونه کار های دکتر فیلم یا عکس های موجود می توانید از اصلاح این اختلال اطمینان حاصل کنید که عر گونه انحراف و کجی در استخوان بینی بهبود پیدا می کند.

ترمیم بینی بر اثر آسیب یا جراحی قبلی: گاهی اوقات بینی افراد طی جراحی بینی اولیه دچار مشکل میشود. در صورت وجود نمونه عکس یا فیلم از جراحی بینی ترمیمی که پروسه ای دشوار و نیازمند مهارت بالای جراح بینی شیراز می باشد. می تواند خیال شما را از بابت یک پروسه جراحی بینی بی نقص راحت کند.

برای مشاهده نمونه کارها و بررسی تمامی جوانب لازم می توانید به صفحات مجازی پزشکان و وب سایت جراح مراجعه نمایید.

اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات