جراحی بینی

بهترین جراحی بینی

جراحی بینی فانتزی در شیراز - دکتر زهرا خسروی

جراحی بینی فانتزی در شیراز

جراحی بینی فانتزی در شیراز - دکتر زهرا خسروی

یکی از پرطرفدار ترین فرم های بینی در میان بسیاری از بانوان و برخی آقایان فرم بینی فانتزی یا عروسکی می باشد. در واقع افرادی تمایل به جراحی بینی فانتزی در شیراز دارند که می خواهند بینی آن ها بسیار کوچک همراه با قوس بسیار زیاد باشد ، به گونه ای که نوک آن سربالا و بسیار باریک شود. با وجود این ویژگی ها عده ای این فرم از بینی را با نام عروسکی می شناسند. اما کدام دسته از افراد کاندیدای مناسبی برای پروسه جراحی بینی در شیراز می باشند و می توانند به نتیجه مطلوبی از این جراحی دست یابند ؟  در ادامه مطلب تهیه شده توسط بهترین جراح بینی شیراز دکتر زهرا خسروی هر آنچه را که لازم است شما زیبا جویان عزیز بدانید به آن اشاره کرده ایم تنها لازم است مطلب را با دقت مطالعه کنید.

 

جراحی بینی فانتزی در شیراز - دکتر زهرا خسروی

 

از ویژگی های بینی فانتزی چه می دانید ؟

با توجه به ظرافت و فرم بخصوص بینی عروسکی ، به مرور این نوع جراحی در میان اغلب مردم طرفداران خود را پیدا کرد که سبب شد تا  افراد بیشتری برای انجام آن به بهترین جراح بینی شیراز دکتر خسروی مراجعه کردند. از بارز ترین ویژگی های جراحی بینی فانتزی در شیراز می توان به قوس پشت بینی به نسبت سایر فرم ها همچون بینی نچرال و بینی نیمه فانتزی اشاره کرد. با توجه به ان که استخوان پل بینی باریک و کوچک می شود ، نوک بینی نیز حالت سربالایی پیدا می کند و سوراخ های بینی از حالت طبیعی خارج شده و بسیار کوچک می شود. جالب است بدانید که کوچک شدن حفره های بینی به گونه ای خواهد بود که در نظر افراد دیگر با اولین دیدار با شما متوجه جراحی بینی تان خواهند شد. از دیگر ویژگی های این فرم از بینی زاویه میان لب ها و بینی بوده که حدود 105 درجه خواهد بود ، همچنین انحنای موجود یا قوس روی پل بینی بخصوص در نمای نیم رخ کاملا مشهود خواهد بود.

آیا من می توانم تحت جراحی بینی فانتزی قرار بگیرم ؟

اگر تمایل به جراحی بینی را دارید و ترجیح می دهید جراحی بینی فانتزی در شیراز یا عروسکی بر ساختار بینی شما اعمال شود ، باید بدانید که ممکن است این فرم برای چهره شما مناسب نباشد و در نهایت شما عزیزان به یک نتیجه عالی از رینوپلاستی دست نیابید. در واقع لازم است قبل از اقدام به جراحی این پروسه زیبایی را از جهت های مختلفی بررسی کنید و با جراح بینی خود مشورت کنید. برای مثال لازم است بدانید که ساختار بینی شما گوشتی است یا استخوانی ؟ آیا ساختار استخوانی بینی شما مقاوم است و می تواند تغییرات بسیار زیاد را تحمل کند بدون آن که در آینده دچار افتادگی و مشکل شود ؟  در نتیجه لازم است این پروسه از هر نظر از جانب جراح بینی خوب در شیراز دکتر خسروی و بیمار مورد بررسی قرار بگیرد و افراد با یک نگاه واقع بینانه تحت جراحی قرار بگیرند و از درخواست های اجباری و بدون در نظر گرفتن مشکلات تنفسی خودداری کنند و روند عمل بینی خود را به پزشک بسپارند تا نتیجه حاصل از رینوپلاستی برای افراد خوش آیند باشد.

بینی استخوانی و عمل بینی فانتزی !

آیا از راز میان جراحی بینی فانتزی در شیراز و بینی های استخوانی با خبر هستید ؟ این راز تنها میان افراد با بینی های استخوانی است ، چراکه ویژگی های همراه با بینی استخوانی سبب شده تا این دسته افراد به نتایج عالی از رینوپلاستی عروسکی دست پیدا کنند. آن ها بهترین کاندیدا برای جراحی بینی فانتزی هستند اما چرا ؟ از مهم ترین دلایل این موضوع استحکام بالای ساختار استخوانی بینی این افراد بوده که نازک بودن پوستشان بدون وجود حجم زیادی از چربی زیر پوست نیز بستگی دارد. در واقع هر چه استخوان بینی مستحکم تر باشد جراح بینی می تواند به راحتی آن را ترش دهد و آن را به فرم دلخواه زیبا جو تغییر دهد. از دیگر دلایل این پروسه که بسیار خوش آیند است دوام نتیجه این پروسه از جراحی بینی است . بنابراین اگر با توجه به نظر جراح بینی بینی استخوانی دارید ، می توانید با خیالی آسوده برای عمل بینی عروسکی اقدام کنید ، چرا که نتیجه عمل بینی در شما عزیزان بسیار خوش آیند خواهد بود.

آیا نتیجه عمل بینی فانتزی در بینی های گوشتی رضایت بخش است ؟

با توجه به آن که جراحی بینی فانتزی در شیراز در میان افراد بسیار زیادی پر طرفدار است ، ممکن است یکی از کاندیدای این فرم از بینی ، بینی با ساختار گوشتی داشته باشد. از نظر اغلب جراحان بینی ماهر و با تجربه جراحی بینی گوشتی به روش فانتزی انتخابی درست نمی باشد و نمی تواند در انتها سبب کسب رضایت زیبا جویان شود. در واقع به علت عدم استحکام کافی در استخوان بینی زیبا جو و وجود حجم بسیار زیادی از چربی در زیر پوست محدودیت هایی جهت اعمال تغییرات بسیار زیاد ایجاد کرده ، که نتیجه جراحی کامل متفاوت از نظر زیبا جویا خواهد بود. به همین منظور افراد با بینی گوشتی که تمایل به رینوپلاستی عروسکی را دارند باید به نسبت این موضوع آگاه باشند و با انتظارات منطقی اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایند. در انجام این پروسه زیبایی نمی توان سایز بینی را بسیار کوچک کرد و تنها قوس ملایم همراه با تغییرات جزئی ایجاد شده تا بینی فرمی بهتر داشته باشد. قبل از آن که در این زمینه پافشاری کنید ، توصیه می شود صحبت های جراحی بینی خود را گوش کنید و با در نظر گرفتن تجربه و مهارت ایشان از انجام هر گونه اقدام غیر واقع بینانه خودداری کنید

نکته : البته تمامی مواردی که در میان بینی های استخوانی و گوشتی به آن اشاره کرده ایم ، باید بدانید که در برخی مواقع استثنا هایی نیز وجود خواهد داشت. در واقع جراحی بینی فانتزی در شیراز هنر دستان یک پزشک با تجربه است ، بنابراین ممکن است بهترین جراح بینی دکتر زهرا خسروی در شیراز که شما عزیزان به ایشان مراجعه کرده اید بتواند بینی فانتزی فوق العاده ای را با وجود گوشتی بودن بینی شما خلق کند ، بنابراین تنها برای رسیدن به فرم بینی ایده آل علاوه بر داشتن انتظارات واقع بینانه به دنبال یک جراح بینی با تجربه و ماهر باشید.

چه تفاوتی میان بینی فانتزی و نیمه فانتزی وجود دارد ؟

تفاوت عمده بینی های عروسکی و نیمه فانتزی در قوس و میزان سربالایی نوک بینی می باشد. البته تمامی این موارد در افرادی با بینی فانتزی بسیار بیشتر است در صورتی که میزان آن در بینی های نیمه فانتزی بسیار کمتر می باشد. در واقع با انجام جراحی بینی فانتزی در شیراز ، فاصله لب ها با نوک بینی 100 الی 105 درجه بوده و در بینی های نیمه فانتزی ، این زاویه لب ها با نوک بینی 95 الی 100 درجه خواهد بود. پزشک در فرم بینی نیمه فانتزی ساختار کلی بینی را تا حدودی طبیعی نگه می دارد و از اعمال تغییرات زیاد خودداری می کند.

مناسب ترین سن برای جراحی بینی فانتزی در شیراز  !

توصیه می شود افراد برای جراحی بینی حتما بعد از گذراندن سن بلوغ به پزشک مراجعه کنند. قبل از تکمیل سن بلوغ بینی افراد به طور کامل رشد نکرده و مستحکم نشده است در نتیجه کاندیدای خوبی برای عمل بینی فانتزی نخواهند بود. با توجه به عمل بینی فانتزی که تغییرات بسیاری بر روی بینی افراد اعمال خواهد شد ، ممکن است نتیجه جراحی قبل از سن بلوغ رضایت بخش نباشد ف بنابراین بهتر است افراد بعد از سن 18 سالگی برای جراحی بینی خود اقدام نمایند.

اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات