جراحی بینی

بهترین جراحی بینی

جراحی بینی بسته - دکتر زهرا خسروی در شیراز

جراحی بینی بسته

جراحی بینی بسته - دکتر زهرا خسروی در شیراز

قطعا روش های متنوعی برای پروسه جراحی بینی در شیراز وجود دارد. چراکه اعمال تغییرات لازم در زیبا جویان نیازمند یک پروسه بخصوص و مناسب می باشد. طی جراحی زیبایی بینی ممکن است جراح از دو روش باز یا بسته بکار بگیرد. در این مقاله که توسط جراح رینوپلاستی تهیه شده است ، به طور کامل به بررسی جراحی بینی بسته خواهیم پرداخت. برای آن که با صفر تا صد این پروسه آشنا شوید ، کافی است مطلب زیر را که توسط بهترین جراح بینی دکتر زهرا خسروی در شیراز تهیه شده است مطالعه نمایید ، زیرا آشنایی بیشتر شما با این تکنیک می تواند در روند رینوپلاستی شما تاثیرات بی نظیری بگذارد.

 

جراحی بینی بسته - دکتر زهرا خسروی در شیراز

جراحی بینی به روش بسته چه مزایایی دارد ؟

جراحی بینی در بازه زمانی بسیار کوتاه : به طور کلی باید بدانید که عمل بینی به روش بسته به کوتاهی زمان لازم برای اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی ساختار بینی معروف است . زیرا اغلب در این پروسه از بی حسی های موضعی استفاده می شود و نیازمند بی حسی های عمومی نمی باشد و بهترین جراح بینی شیراز دکتر خسروی با کمترین تهاجم ممکن روند جراحی را به اتمام می رساند.

عدم باقی ماندن محل برش و زخم ها : بر خلاف رینوپلاستی به روش باز ، در این پروسه ، برش های مورد نیاز از نواحی داخلی سوراخ های بینی ایجاد می شود ، که هیچ گونه برشی خارج از بینی زیبا جو ایجاد نخواهد شد. این موضوع یکی بی نظیر ترین مزیت های جراحی بینی بسته بود. برای مثال اگر شما عزیزان تحت جراحی بینی طبیعی قرار گرفته باشید و پروسیجر شما به روش بسته باشد ، هرگز اطرافیان تان متوجه جراحی زیبایی بینی در شما نخواهند شد.

کاهش تورم و التهاب : با وجود برش های بسیار کم در این تکنیک ، بافت بینی دچار آسیب های جدی و وسیع نخواهد شد ، در نتیجه تورم و التهاب در ساختار بینی بسیار کم بوده و در بازه زمانی کوتاهی عوارض جانبی موجود بهبود پیدا خواهد کرد.

برش ها : اگر ایرادات ظاهری یا تنفسی شما بسیار ناچیز باشد ، جراح رینوپلاستی خوب در شیراز دکتر زهرا خسروی با ایجاد برش هایی بسیار کوچک روند جراحی را در شما عزیزان انجام خواهد داد ، به دنبال این موضوع برش های ایجاد شده وسیع نخواهند بود.

جریان خون : همانطور که تاکنون متوجه آن شدید ، برش های ایجاد شده بسیار ناچیز هستند ، بنابراین روند جریان خون کاملا نرمال بوده و در نواحی تحت درمان به خوبی جریان پیدا می کند. خون رسانی یکی از مزیت های بسیار مهم در این مواقع به شمار می رود ، چراکه خون رسانی در محل تحت درمان برابر است با بهبود سریع و بهتر برش ها.

کدام دسته از افراد کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی بسته هستند ؟

 1. انحراف استخوان بینی با توجه به وارد شدن ضربه
 2. نامتقارن بودن استخوان و سایر بافت های بینی
 3. بزگ و پهن بودن سوراخ های بینی
 4. انحراف استخوان سپتوم
 5. انسداد و گرفتگی های بینی
 6. وجود توده های غیر عادی یا تومور ها

دوره نقاهت بعد از جراحی بینی بسته چگونه است ؟

با مقایسه جراحی بینی باز با تکنیک بسته ، اسیب های وارد شده به استخوان و بافت بینی بسیار کم اس. به همین منظور دوره نقاهت نیز به مراتب بسیار کم عارضه تر خواهد بود. پس از جراحی زیبایی بینی به روش بسته زیبا جویان در یک بازه زمانی هفت الی ده روزه بهبود پیدا می کنند و می توانند فعالیت های روزانه خود را به مرور آغاز کنند. از دیگر ویژگی های این پروسه می توان به کبودی و تورم کم اشاره کرد ، در واقع با برداشت آتل و اسپلینت زیبا جو با کبودی های بسیار کمتری مواجه خواهد شد که دیگر نیازمند انجام پروسه های مراقبتی بسیار زیاد نمی باشد.

نکته : لازم به ذکر بوده که رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی بسته ، می تواند در دست یابی به نتیجه بهتر تاثیر داشته باشد ، در نتیجه توصیه می شود شما زیبا جویان عزیز بعد از عمل بینی خود ، مراقبت های لازم را به خوبی رعایت کنید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی بسته

 1. از انجام تمرینات ورزشی سنگین تا سه ماه بپرهیزید.
 2. از خم کردن سر خود در بازه های زمانی طولانی بپرهیزید.
 3. هرگز تا بهبودی کامل هوا را با فشار از ساختار بینی خود خارج نکنید.
 4. تا زمانی که از گچ بینی بر روی ساختار بینی شما استفاده  است از آن محافظت کنید.
 5. بهتر است دو هفته بعد از جراحی بینی ، سر خود را با استفاده از دو بالشت بالاتر از سطح بدن خود قرار دهید.
 6. تغذیه بعد از جراحی از اهمیت بالایی برخوردار است ، از مصرف مواد غذایی شور ، چرب و ترد و خشک خودداری کنید.
 7. توصیه می شود افراد از مصرف دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل تا بهبودی کامل بپرهیزند ، زیرا نیکوتین می تواند رگ های خونی را منقبض کند و اکسیژن کمتری به بافت های آسیب دیده برسد.

جراحی بینی به روش بسته بهتر است یا باز ؟

قطعا برای شما نیز سوال پیش خواهد آمد که آیا پروسه رینوپلاستی به روش باز بهتر است یا بسته ؟ در ابتدا بهتر است بدانید که هر یک از این روش ها دارای ویژگی و مزایای فوق العاده بخصوص خود می باشند. بنابراین توصیه می شود افراد با بینی های گوشتی یا افراد با بینی های استخوانی که نیازمند اعمال تغییرات بسیار زیاد می باشند از پروسه رینوپلاستی به روش باز بکار گیرند. در واقع افراد با بینی های گوشتی با وجود پوست ضخیم و ساختار استخوانی با استحکام کم برای انجام پروسه پیوند استخوانی باید تحت جراحی بینی باز قرار گیرند ، اما اگر اعمال تغییرات در بینی بسیار کم باشد ، پزشک می تواند به راحتی تغییرات و مشکلات لازم را با جراحی بینی بسته اعمال کند و این پروسه زیبایی را به پایان برساند.

نکته : لازم به ذکر بوده که بهترین روش از پروسه های رینوپلاستی ، تنها از جانب جراح بینی خوب دکتر خسروی در شیراز مشخص خواهد شد و زیبا جو نمی تواند در این باره تصمیمی بگیرد ، چراکه جراح تجربه و مهارت بالایی را در این زمینه دارد و می داند کدام نوع از پروسه های جراحی برای زیبا جو بهتر است.

آیا نتیجه حاصل از رینوپلاستی به روش بسته دائمی است ؟

بله ، تغییراتی که بر ساختار استخوانی و بافت بینی افراد با جراحی بینی بسته انجام می شود ، کاملا دائمی و ماندگار می باشد. همچنین اگر شما زیبا جویان برای جراحی زیبایی به پزشکی حاذق و با تجربه مراجعه کنید و پس از آن مراقبت های بعد از جراحی بینی را به خوبی رعایت کنید ، با نتایج ماندگار و فوق العاده ای رو به رو خواهید شد.

آیا افراد با بینی گوشتی کاندیدای مناسبی برای عمل بینی بسته هستند ؟

تفاوتی ندارد که ساختار بینی شما زیبا جویان عزیز گوشتی باشد یا استخوانی ، بافت بینی شما ضخیم باشد یا نازک ، تنها در صورت نیاز جراح می تواند از تکنیک جراحی بینی بسته برای اعمال تغییرات لازم بر روی بینی افراد بکار گیرد. البته این پروسه در افراد با بینی های گوشتی کمی چالش برانگیز تر خواهد بود.

جراحی بینی ثانویه به روش بسته

ممکن است عده بسیاری از افراد ، رضایت کافی را از جراحی بینی اولیه خود کسب نکرده باشند ، در نتیجه برای جراحی بینی ترمیمی اقدام خواهند کرد. در صورتی که مشکلات موجود در ساختار بینی افراد بسیار ناچیز باشد و بهترین جراح بینی در شیراز دکتر خسروی بتواند تغییرات لازم را با روش جراحی بینی بسته اعمال کند ، این پروسه ترمیمی با این تکنیک انجام خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات