جراحی بینی

بهترین جراحی بینی

جراحی بینی باز - دکتر زهرا خسروی در شیراز

جراحی بینی باز

جراحی بینی باز - دکتر زهرا خسروی در شیراز

یکی از تکنیک هایی که جراح بینی به منظور اعمال تغییرات بر ساختار خارجی و داخلی بینی بکار میگیرد ، جراحی بینی باز نام دارد. این تکنیک دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده ، که سبب می شود نتیجه جراحی بینی در شیراز بسیار خوش آیند باشد. اگر شما زیبا جویان عزیزان با این پروسه آشنایی کامل را ندارید ، با مطالعه مقاله زیر که توسط بهترین جراح بینی شیراز دکتر زهرا خسروی تهیه شده است می توانید با تمامی جوانب آن آشنا شوید ، چرا که آگاهی شما در این زمینه کمک می کند تا خیال تان از پروسه رینوپلاستی نیز راحت باشد.

 

جراحی بینی باز - دکتر زهرا خسروی در شیراز

 

عمل بینی با تکنیک باز در شیراز

یکی از تکنیک های بسیار پر کاربرد طی عمل زیبایی بینی که بسیاری از جراحان از آن برای اعمال تغییرات بکار می گیرند جراحی بینی باز است. در واقع طی این پروسه جراح بینی شیراز خوب دکتر خسروی برش های لازم را در پایه بینی یا همان کلوملا ایجاد می کند ، سپس با ایجاد برش هایی دیگر در نواحی مورد نیاز ، پوست بینی را در لبه های داخلی پره های بینی به سمت بالا یا پیشانی می کشاند. پس از این اقدام تمامی چارچوب های داخلی و ساختار استخوانی همراه با غضروف ها نیز به صورت کاملا واضح مشاهده می شود و جراح به آن قسمت ها دسترسی لازم و کافی را پیدا می کند. با وجود تکنیک باز پزشک دسترسی کامل را برای اعمال هرگونه تغییری خواهد داشت ، پس از انجام آن ها پوست بینی را به حالت اولیه خود بازگردانده که این اقدام نشان دهنده ، تغییرات ایجاد شده بر ساختار استخوانی بینی افراد می باشد.

مزایای جراحی بینی باز چیست ؟

  1. با توجه به ایجاد برش های متعدد ، در این پروسه بخیه های زیر پایه بینی هرگز مشاهده نخواهد شد.
  2. در بینی هایی با فرم ظاهری نا مناسب ، نتیجه ای بسیار رضایت بخش را به همراه خواهد داشت.
  3. احتمال ناقرینگی در این تکنیک در پره های بینی بسیار کم خواهد بود ، چرا که دسترسی جراح بسیار خواهد بود.
  4. جراحی نیز با دید وسیع تری توسط جراح رینوپلاستی انجام می شود و پزشک دسترسی بیشتری به تمامی نقاط داخلی بینی خواهد داشت.
  5. این تکنیک در بینی ها کج و پیچ خورده برای بهبودی در اولویت خواهد بود ، زیرا فرایند بهبود عارضه پیش آمده با این پروسه بسیار آسان تر می باشد.
  6. قرار دادن پروتز یا گرفت های استخوانی و غضروفی بسیار آسان خواهد بود چرا که اعمال هر گونه فعالیت با دسترسی بالایی انجام می شود.
  7. بهترین جراح بینی در شیراز دکتر زهرا خسروی قدرت مانور بیشتری بر روی اعمال تغییرات خواهد داشت و هرگز دسترسی کم مانع از اعمال تغییرات در ساختار بینی زیبا جویان نخواهد شد.

انواع فرم های بینی با جراحی بینی باز

عمل بینی طبیعی : در برخی مواقع هدف اصلی افراد از عمل بینی خود رفع مشکلات و اختلالات تنفسی است. بنابراین با بکار گیری از عمل بینی باز ، پزشک دسترسی لازم را جهت بر طرف کردن مشکلات داخلی و تنفسی داشته و به منظور بهتر شدن ظاهر بینی فرد اقدامات و اصلاحات جزئی را نیز انجام می دهد تا فرم طبیعی بینی بسیار تغییر نکند.

عمل بینی نیمه فانتزی : کاندیدای عمل بینی فانتزی ممکن است دارای مشکلات تنفسی باشند ، اما هدف آن ها تغییر فرم بینی و ایجاد یک نوک بینی سربالا همراه با استخوانی ظریف می باشد. جراحی بینی باز علاوه بر آن که موقعیت مناسبی را جهت بر طرف کردن مشکلات تنفسی برای جراح بینی مهیا کرده ، سبب می شود تا انتظارات زیبا جو از عمل بینی نیمه فانتزی با نتیجه ای فوق العاده همراه باشد.

عمل بینی فانتزی : زاویه میان لب و بینی بسیار زیاد است ، ساختار بینی بسیار کوچک و نوک بینی سربالا خواهد بود. قطعا یکی از پیچیده ترین و سخت ترین روند جراحی بینی عمل بینی به روش فانتزی می باشد. انجام جراحی بینی بسته در این دسته از افراد گزینه مناسبی نخواهد بود ، زیرا با کوچک کردن بسیار زیاد ساختار بینی ممکن است افراد به مشکلات تنفسی مبتلا شوند. همچنین برای حفظ ساختار ظریف و سر بالای نوک بینی لازم است تا در برخی مواقع پیوند غضروفی صورت گیر و استخوان بینی زیبا جو شکسته یا تراشیده شود. بنابراین تنها جراحی بینی باز گزینه مناسبی بوده که جراح می تواند با تمرکز و دقت بالا با وجود دسترسی کافی اصلاحات لازم را به خوبی انجام دهد.

کدام دسته از زیبا جویان کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی باز هستند ؟

در ابتدا باید اشاره کنیم ، که برخی افراد پس از کسب اطلاعات کافی از پروسه عمل بینی باز ، اسرار دارند تا روند جراحی آن ها نیز با این تکنیک انجام شود ، اما ما به شما زیبا جویان عزیز توصیه می کنیم اگر به دنبال دست یابی به نتیجه عالی از پروسه رینوپلاستی خود می باشید ، بهتر است انتخاب نوع جراحی را به جراح بینی با تجربه و خوب دکتر زهرا خسروی در شیراز  بسپارید و از پا فشاری در این زمینه خودداری کنید. چراکه جراح با تجربه و مهارتی که دارد بی شک بهترین پروسه را برای شما در نظر خواهد گرفت تا به یک نتیجه عالی دست پیدا کنید. همچنین یکی از بهترین کاندیدا های این تکنیک افراد با بینی های استخوانی ، به خصوص بینی های گوشتی می باشند. در واقع بینی های گوشتی با وجود چربی بسیار زیاد و عدم وجود استحکام کافی در ساختار استخوانی و دیگر ویژگی های آن ها لازم است با دقت و تمرکز بالایی جراحی شوند ، حتی در برخی مواقع و با توجه به نیاز افراد به انجام پروسه پیوند غضروف تنها با جراحی بینی باز امکان پذیر بوده ، که از ویژگی های خارق العاده این روش می باشد . اغلب افراد با بینی استخوانی با توجه به پوستی نازک و استحکام بالای استخوان در صورتی که مشکلات موجود در ساختار و تنفس آن ها بسیار زیاد باشد ، این تکنیک جهت کسب رضایت زیبا جو به نتایج عالی از رینوپلاستی بسیار مناسب می باشد . علاوه بر این موارد افرادی که در ادامه به ان ها اشاره می کنیم بهترین کاندیدا برای این تکنیک خواهند بود.

  1. زیبا جویانی که به پیوند غضروفی طی رینوپلاستی خود نیاز دارند.
  2. افرادی که می خواهند تحت عمل بینی ترمیمی قرار بگیرند.
  3. زیبا جویانی که دچار مشکلات متعدد و پیچیده ای در ساختار بینی شان هستند.

تکنیک جراحی بینی باز  بهتر است یا بسته ؟

جز پروسه رینوپلاستی با تکنیک باز ، روش دیگری به نام جراحی بینی با تکنیک بسته نیز وجود دارد ، این روش با تکنیک باز بسیار متفاوت می باشد. به طور کلی عمل زیبایی بینی با استفاده از تکنیک باز ، در میان جراحان طرفداران بیشتری به نسبت روش بسته دارد. زیرا طی این تکنیک پزشک دسترسی کامل به تمامی نواحی بینی بیمار را داشته و می تواند به راحتی تغییرات را اعمال و مشکلات را بر طرف کند. در صورتی که در روش بسته اعمال تغییرات به علت وجود تنها دو برش کوچک بسیار سخت بوده و نمی توان به راحتی بر روی آن تغییری ایجاد کرد. البته از مزایای تکنیک بسته می توان به عدم مشخص شدن محل برش اشاره کرد ، زیرا برش در قسمت داخلی حفره بینی ایجاد می شود ، در صورتی که در روش باز برش در اطراف بینی خواهد بود. همچنین برتری تکنیک باز به نسبت تکنیک بسته به معنای مناسب نبوده جراحی بینی به روش بسته نمی باشد ، بلکه اعمال تغییرات جزئی تر با این روش دارای نتایج بهتری خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات