جراحی بینی

بهترین جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی - دکتر زهرا خسروی در شیراز

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی - دکتر زهرا خسروی در شیراز

اگر شما نیز به صحبت های افرادی که در گذشته تحت پروسه جراحی بینی در شیراز قرار گرفته اند ، گوش فرا دهید ، با مواردی مواجه می شوید که تا کنون تصور می کردید از اهمیت بالایی بر خوردار نیستند و رعایت یا عدم رعایت آن ها هیچ گونه تاثیری بر پروسه زیبایی شما عزیزان نمی گذارد. اما ما نیز به شما تاکید می کنیم ، که رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی ، یکی از موارد بسیار مهم بوده که یک به یک آن از جانب جراح بینی در جلسات مشاوره توصیه می شود. هر آنچه که جراح بینی خوب در شیراز دکتر زهرا خسروی به رعایت آن تاکید داشته باشد ، در واقع در راه رسیدن به نتیجه عالی از رینوپلاستی نقش خواهد داشت ، در نتیجه چرا شما یکی از زیبا جویان با رضایت کامل از جراحی بینی خود نباشید !؟

اقدامات قبل از جراحی بینی - دکتر زهرا خسروی در شیراز

برای آغاز اقدامات قبل از جراحی بینی آـماده اید ؟

در ابتدا توجه کافی خود را برای انتخاب بهترین جراح بینی بگذارید !

دست یابی به یک فرم بینی ایده آل و عالی با چهره شما ، بدون بروز هیچ گونه عارضه ای تنها هنر دستان یک جراح بینی شیراز ماهر و با تجربه می باشد. در نتیجه در مرحله اول رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی ، تمرکز و توجه کافی در انتخاب پزشک خود را داشته باشید. یک جراح بینی شیراز که تجربه و مهارت کافی را دارد ، شما را از تمامی پروسه جراحی آگاه می کند و تمامی موارد لازم را به شما عزیزان تذکر می دهد ، فرم ایده آل بینی شما را با توجه به ساختار استخوانی و گوشتی پیشنهاد کرده و از اعمال تغییرات غیر واقع بینانه خودداری می کند ، البته این موضوع به تنفس شما عزیزان مرتبط است و یک جراح خوب هرگز تنفس شما را به منظور دست یابی به بینی فانتزی و غیر طبیعی به خطر نمی اندازد. بنابراین اکنون دریافتید که انتخاب یک جراح رینوپلاستی خوب در شیراز همچون دکتر زهرا خسروی می تواند تضمین کننده تمامی این پروسه زیبایی باشد ، بدون آن که شما پس از جراحی نیازمند جراحی بینی ترمیمی باشید. زمان کافی را برای جست و جو بگذارید و تمامی نمونه کار های پزشک را در شبکه های اجتماعی مورد بررسی قرار دهید.

اگر از دخانیات استفاده می کنید ، به عدم مصرف آن با جدیت بالایی فکر کنید !

بهتر است بدانید که دخانیات و نیکوتین تاثیرات بسیار مخربی به همراه خود خواهند داشت ، که در پی آن سیستم ایمنی بدن افراد تحت تاثیر قرار گرفته و سبب ضعیف تر شدن آن ها خواهد شد. به همین منظور در اقدامات قبل از جراحی بینی زیبا جویان باید به مدت دو الی سه هفته از مصرف دخانیات و حتی نوشیدنی های حاوی الکل خودداری کنند ، زیرا نیکوتین موجود می تواند با تاثیر گذاری منفی بر روی دی اکسید کربن موجود در عروق ، سبب عدم بهبودی زخم ها و عفونت های احتمالی پس از جراحی رینوپلاستی شود.

محیط های گرم می تواند یک اقدام نامناسب قبل از جراحی بینی باشد !

آفتاب گرفتن در برابر نور خورشید یا رفتن به سولاریم می تواند سبب وارد شدن آسیب به پوست شما زیبا جویان عزیز شود ، در نتیجه به هنگام رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی از انجام این فعالیت ها خودداری کنید ، زیرا می تواند روند رینوپلاستی را در شما زیبا جویان عزیز دچار اختلال کند.

آزمایشات قبل از جراحی بینی یک اقدام فوق العاده مهم !

تهیه آزمایشات و در اختیار قرار دادن آن ها به بهترین جراح بینی در شیراز دکتر زهرا خسروی ، در اقدامات قبل از جراحی بینی سلامتی شما را تضمین خواهد کرد ، که البته در صورت وجود هر گونه اختلال ، پروسه ی درمانی و مناسب نیز به کار گرفته خواهد شد تا جراحی بینی شما با اطمینان کامل انجام شود. در واقع با وجود اطلاعات کافی از زیبا جویان وضعیت و سلامت جسمی افراد تضمین شده و در صورت بروز هر گونه اختلالی جراح اگاهی لازم و کافی را جهت مقابله و کنترل آن خواهد داشت. از جمله این آزمایشات می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد.

آزمایش خون : یکی از مهم ترین آزمایشات که تمامی زیبا جویان باید آن را در اقدامات قبل از جراحی بینی تهیه کنند ، آزمایش خون است که نشان دهده سلامت افراد می باشد. این آزمایش جراح بینی خوب در شیراز دکتر خسروی را در رابطه با ابتلای افراد به عفونت ، کمبود خون ، کمبود ویتامین و هر نوع مشکل دیگری اگاه می کند تا  قبل از آغاز جراحی روند درمان و بهبود ان ها را آغاز نمایند.

تست ptt : انجام این تست در اقدامات قبل از جراحی بینی در تشخیص قدرت و میزان توانایی لخته شدن خون افراد طی عمل زیبایی بینی کمک بسیار مهمی می کند.

سی تی اسکن : با تهیه عکس سی تی اسکن در مراقبت های بعد از جراحی بینی می توان برخی مشکلات موجود و مشکلات تنفسی از جمله انحراف بینی ، پولیپ و گرفتگی های موجود در ساختار داخلی بینی را تشخیص داد ، که در صورت نیاز جراح بینی حاذق در شیراز دکتر خسروی طی رینوپلاستی آن ها را درمان کند.

تست بارداری : در صورتی که بانوان مشکوک به بارداری باشند ، لازم است به منظور پیشگیری از وارد شدن هر گونه آسیب به جنین در اقدامات قبل از جراحی بینی تست بارداری را انجام دهند. با توجه به آن که وجود جنین هر گونه جراحی را برای مادر ممنوع می کند ، انجام این پروسه زیبایی با مثبت بودن تست بارداری به بعد از زایمان موکول خواهد شد.

نوار قلب : انجام نوار قلب به منظور اندازه گیری ضربان قلب بیماران انجام می شود ، تا در صورت مشاهده هر گونه حملات قلبی ، جراح بتواند آن کنترل کند.

شب قبل از جراحی بینی موارد زیر را رعایت کنید !

تهیه نسخه : بهترین جراح بینی در شیراز دکتر زهرا خسروی لیستی از دارو های مورد نیاز و مهم را قبل از جراحی بینی تجویز می کند ، با توجه به ان که شما عزیزان بعد از جراحی شرایط مساعدی برای تهیه این نسخه نخواهید داشت ، بهتر است شب قبل از جراحی آن ها تهیه کنید و با خود همراه داشته باشید.

تهیه مواد غذایی : انرژی بدن شما طی رینوپلاستی بسیار کاهش پیدا می کند ، همچنین با وجود درد و تورم انجام فعالیت های روزانه در هفته های ابتدایی بسیار سخت و دشوار خواهد بود ، برای ان که زمان بیشتری را در مراقبت های بعد از جراحی بینی به استراحت خود اختصاص دهید ، بهتر است چند نوع ماده غذایی را در پروسه اقدامات قبل از جراحی بینی آماده کنید.

آزمایشات : تمامی آزمایشات لازم را به شما زیبا جویان توصیه کردیم ، در صورت انجام تمامی موارد فراموش نکنید تا جواب آن ها را در روز جراحی به همراه داشته باشید.

ناشتا باشید : بهتر است شب قبل از رینوپلاستی غذایی سبک میل کنید و از مصرف مواد غذایی شور و چرب خودداری کنید ، حدود 8 الی 12 ساعت از مصرف مواد غذایی بپرهیزید و ناشتا بمانید.

حمام کنید : فراموش نکنید که بسیار مهم است تا شب قبل از جراحی حمام کنید و به بهداشت شخصی خود رسیدگی کنید.

نکته : از مصرف لوازم آرایشی قبل از جراحی خودداری کنید ، زیرا صورت شما عزیزان قبل از جراحی به طور کامل با استفاده از محلول ضد عفونی کننده عاری از هر گونه محصولات آرایشی خواهد شد.

بدنتان را هیدراته نگه دارید : فراموش نکنید که در دوره اقدامات قبل از جراحی بینی به مقدار کافی آب بنوشید و بدن خود را هیدراته نگه دارید ، از مزایای مصرف آب به مقدار کافی می توان به کاهش احساس حالت تهوع و ابتلای افراد به یبوست بعد از جراحی بینی اشاره کرد.

اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات